Fryzury ślubne i weselne, letnie trendy 2018

Z trendami ślubnymi we fryzurach jest tak, że w pierwszej kolejności  kierujemy się własnym gustem, swoim typem urody, sylwetki, bierzemy pod uwagę kształt głowy i owal twarzy. Na szczęście w trendach znajdziemy wiele różnych  propozycji i inspiracji,  które bez problemu zadowolą nawet najbardziej wymagające panny młode. Przedstawione fryzury wspaniale upiększą też panie, będące po prostu gośćmi weselnymi. Moda na profesjonalne upięcia, czyli lekkie, naturalne ale i trwałe, wytrzymujące długie godziny weselnych tańców, trwa!

Karolina, fot. Michał i Asia Dudzińscy www.michaldudzinski.com, Make up www.kiuruvisage.pl

Magda, Make up i fryzura www.kiuruvisage.pl

Co zatem jest modne w obecnym letnim sezonie? Nadal lekkie, luźne upięcia, koki chwycone wręcz od niechcenia, warkocze zarówno wyraźnie zarysowane jak i porozciągane, jakby potargane przez wiatr. Dużo upięć opartych na warkoczu. Nie bez powodu. Warkocz fantastycznie ubogaca fryzurę. Pięknie wygląda przy linii czoła, ale też poprowadzony bokiem głowy i przechodzący w lekki kok, a nawet w kucyk. Nasz wybór jednak musi być zawsze dopasowany do naszego kształtu głowy, a w szczególności profilu i linii żuchwy.

Karolina, fryzura www.kiuruvisage.pl

Monika, fryzura www.kiuruvisage.pl

Ewelina, fryzura www.kiuruvisage.pl

Sonia, fryzura www.kiuruvisage.pl

Tego lata fryzury możemy ozdobić albo delikatną, ażurową biżuterią albo bardziej bogatą, zdobioną  licznymi kryształkami, perełkami, spinką, opaską, wsuwką. Tak jak w ubiegłym roku, tak też w bieżącym kwiaty we włosach są uwielbiane przez panny młode. Możemy zamówić u florystki wianek lub opaskę z kwiatami. Fantastycznie sprawdzi się również wsuwany grzebień biżuteryjny lub z kwiatami.

Autorka artykułu, makijaży oraz zdjęć: Katarzyna Skowronek-Ajchstet, KIURU Visage www.kiuruvisage.pl

Kinga, fryzura www.kiuruvisage.pl

Karolina, fot. Michał i Asia Dudzińscy www.michaldudzinski.com, fryzura www.kiuruvisage.pl

Gosia, fryzura www.kiuruvisage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *