Weselna fryzura dla brunetek

W nachodzącym sezonie ślubnym 2018 bardzo modne będą włosy w ciemniejszych tonacjach, a jeśli kolor brązowy to koniecznie czekoladowy.

fryzura_slubna

fryzura/fotograf: KIURU Visage

Brunetki mają to szczęście, że ich włosy są zdecydowanie grubsze i bardziej błyszczące od  włosów blondynek. Fryzury dla brunetek lubią przestrzeń. Wszelkie koki, wysokie, niskie, czy asymetryczne to strzał w dziesiątkę. Jeśli burza loków, sprawdzą się one zarówno całkowicie rozpuszczone jak i lekko upięte.

brunetkafryzura/fotograf: KIURU Visage

Ponieważ na ciemniejszych włosach mniej widoczna jest struktura fryzury, ogromną zaletą będą wszelkie dodatkowe ozdoby, spinki, diademy i opaski, a także nadal bardzo modne żywe kwiaty.

fryzura_slubna_2018fryzura/fotograf: KIURU Visage

najnowsze_fryzury_slubnefryzura/fotograf: KIURU Visage

fryzura_panny_mlodejMarta, fotograf Tricia Photography, make up KIURU Visage

Na tydzień przed ślubem nie ryzykujcie zarówno z mocnym cięciem, jak i z farbowaniem. Szczególnie, jeśli chcecie wyraźnie zmienić kolor włosów. Warto pierwsze próby farbowania wykonać już parę miesięcy przed ślubem. Profesjonalna wizażystka czy kolorystka pomoże Wam dobrać najodpowiedniejszy kolor włosów , biorąc pod uwagę Waszą urodę i typ kolorystyczny, kolor oczu, ust, skóry, mając także na uwadze to, w co planujecie się ubrać.

kiuru_visage_poznanViki Borshchova, fotograf Jacek Bakutis, make up KIURU Visage

Jeśli chodzi o pielęgnację, ta również powinna zacząć się co najmniej 3-4 miesiące przed planowaną uroczystością. Dobrze dobrane kosmetyki pielęgnacyjne i regenerujące odżywią włosy, dodadzą im blasku i elastyczności. Wtedy każda weselna fryzura, niezależnie, czy jesteś panną młodą, druhną, czy po prostu gościem weselnym, będzie wyglądać pięknie. Proste lub  pofalowane,  upięte  lub rozpuszczone, ale gdy włosy są błyszczące i zdrowe, wtedy zawsze zdobią najpiękniej.

Autorka artykułu Katarzyna Skowronek-Ajchstet, KIURU Visage www.kiuruvisage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *