Fioletowy karnawał. Przywitajmy Nowy Rok!

Sylwester tuż tuż. Karnawał niebawem.

​U progu starego i nowego roku pora zerknąć na kolor, który zdaniem amerykańskiego Pantone Color Institute będzie kolorem wiodącym w 2018 roku. To głęboki fiolet, PANTONE 18-3838 Ultra Violet

źródło: www.pantone.com/color-of-the-year-2018

Fiolet symbolizuje to co innowacyjne, niekonwencjonalne, ale też duchowe, pełne wizji, pochodzące z nieskrępowanej wyobraźni. To kolor dla osób dążących do realizacji ukrytych pragnień, chcących przekraczać swoje granice, gotowych pójść dalej. W kontekście ubioru, makijażu czy nawet wyboru kolorów przewodnich na ślub w 2018 roku, nowo wybrany fiolet wydaje się bardzo interesujący i tym samym inspirujący do działania.

Zatem przed Wami propozycja makijażu wieczorowego, który  z powodzeniem można wykorzystać przez cały okres karnawału. Inspiracją jest zarówno fioletowy jak i zielony kolor na powiekach. Szczypta zielonego (Greenery) jako pożegnanie roku 2017 oraz fioletowy (Ultra Violet) przewodni dla nowego 2018. Brokat i metaliczne dodatki kolorystyczne czynią makijaż odważnym, spektakularnym i skupiającym na sobie wszystkie światła wieczoru.

Gdy pożegnamy już kolor zielony, oddajmy się z radością fioletowym barwom, ich tajemnicy oraz obietnicy czegoś nowego i pociągającego… Energii, która nas pobudzi i zachęci by iść dalej, śmiało i z determinacją odkrywać nowe przestrzenie! Rozświetlający brokat i odważny czarny eyeliner będzie świetnie współgrał z karnawałową stylizacją, na przykład z małą czarną lub wieczorową wersją kobiecego garnituru. Jeszcze tylko mały dodatek biżuteryjny w fioletowym kolorze lub torebka, a może buty i możemy bawić się do białego rana!

Autorka artykułu, makijaży oraz zdjęć: Katarzyna Skowronek-Ajchstet, KIURU Visage www.kiuruvisage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *