Fryzury ślubne, weselne. Trendy 2017.

Moda ślubna jest zawsze różnorodna, pozwala przebierać w wielu stylach.

Naturalność, lekkość i zwiewny romantyzm. Pierwsze miejsce wciąż zajmują fale i loki. Tak, jest to kontynuacja poprzedniego sezonu ślubnego, z tym, że w lekko zmodyfikowanej wersji. Styliści fryzur 2017 powracają do propozycji bardziej eleganckich. Loki są nadal luźno upinane lub zupełnie puszczone bez użycia jakiejkolwiek wsuwki czy spinki. Jednakże, w porównaniu z ubiegłym rokiem 2016. sugerowany jest zwrot w stronę fryzury trochę bardziej ujarzmionej, gdzie kok zawiera gładkie pasma włosów, gdzie forma fryzury jest bardziej wyraźna, a loki upinane mniej „przypadkowo”.

Fryzury_weselne

Sonia i Adam, fot. Ola Mazurek www.fotografiazwizazem.pl

Warkocze, warkocze, warkocze! Wybierając je będziecie miały pewność że Wasza ślubna stylizacja wpisuje się idealnie w tegoroczne trendy. Nie ma wątpliwości, loki i warkocze dodają nam dziewczęcego i romantycznego look’u. Bogactwo rodzajów warkoczy sprawia, że możemy czerpać z naprawdę wielu możliwości. Warkocz klasyczny zwany angielskim, warkocz francuski i „odwrócony” holenderski, kłos, koronkowy, warkocze grube, cienkie, wplecione w siebie nawzajem lub splecione w przeróżne kształty takie jak koki, koszyczki, kwiaty, czy ślimaki.

Fryzura: KIURU Visage www.kiuruvisage.pl

Hitem obecnego sezonu są biżuteryjne dodatki wpinane we włosy, wszelkiego rodzaju zdobne opaski, spinki i kwiaty. Opaski były na topie już w poprzednim sezonie 2016. Teraz pojawia się dodatkowa propozycja, opaski schodzą niżej, aż na czoło. W sztucznych ozdobach króluje złoto oraz kryształki i cyrkonie. Kwiaty? O tak! Te najbardziej cenione, to żywe kwiaty wpinane na różne sposoby, z boku głowy, między burzę loków, czy ściśle wplecione w liczne warkocze. Bardzo dużo panien młodych i druhen wybiera w tym roku wianki. Doświadczona florystyka tworząc wianek, potrafi wyczarować cuda, kwiaty w wianku można dopasować nie tylko stylem i kolorem, ale również do temperamentu i osobowości osoby z wiankiem.

Kwiaciarnia Chabazie www.facebook.com/chabazie.kwiaciarnia, fot. www.juliawojciechowska.pl

Kwiaciarnia Chabazie www.facebook.com/chabazie.kwiaciarnia, fot. www.juliawojciechowska.pl

Kwiaciarnia Chabazie www.facebook.com/chabazie.kwiaciarnia

Do łask znów powraca grzywka. Można wybrać grzywkę ciętą klasycznie i gładko. Dla tych z Was, dla których bliski jest styl romantyczny idealna będzie grzywka wycieniowana, luźnie opadające pasemka na obie strony twarzy lub czesana na jeden bok. Krótkie, długie, proste czy asymetryczne. Ważne, by dobry stylista fryzur doradził i fachowo dopasował  rodzaj grzywki do indywidualnego kształtu głowy i owalu twarzy. A wtedy taki rodzaj fryzury będzie Was zdobił i podkreślał to co najpiękniejsze.

Marta, fot. Olek Bortel, make up KIURU Visage

Autorka artykułu: Katarzyna Skowronek-Ajchstet, KIURU Visage www.kiuruvisage.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *